Tuesday, November 25, 2014

Odbjur! Promptowa propozycja :)

      Idzie grudzień = sesja coraz bliżej = majtki coraz bardziej pełne. Jak wiadomo stresem się nie najem, a jak przystało na prawdziwego studenta w te dwa miesiące schudłam 5kg - jak tak dalej pójdzie to niedługo zobaczycie mnie w Top Model obok Dżoany. Moje oczy wciąż są przymknięte, nogi coraz bardziej umięśnione dzięki bieganiu przez całe miasto linią uczelnia-praca (po co komu siłownia?), nerwy zszargane w dziekanacie i wszystko co mówią u mnie się sprawdza. Uroczo.
     W każdym razie! Projekty się piętrzą, kolokwia czekają aż je poprawiam (wciągnął mnie wir życia towarzyskiego, którego tu nie da się NIE prowadzić), tak więc z głową pełną bólu po wczorajszym koc... nauce przychodzę z nowym pomysłem na realizację, który zwiastuje dobre czasy (który raz już to mówię?).
     Bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... No właśnie. Odkąd zaczęłam pracę... Tzn nie. Odkąd zaczęłam studiować i nie rzuciłam pracy moje życie wygląda tak: szkoła-praca-szkoła-szukanie NOWEJ pracy-sen-nauka-sen2. Mam popieprzoną dobę i współlokatora, który nie zna pojęcia cisza, więc jest mi ogólnie bardzo ciężko.
     ALE. Od grudnia znów wprowadzam się do domu i redukuję swoje godziny pracy do minimum, więc może odrobinę odpocznę. W związku z tym, że przyszły weekend okazuje się być ostatnim rozrywkowym mam pewną propozycję!


Korzystam z faktu, że tumblr to moje Hannah Montana life i inspiruje mnie ta masa nagich tyłków, żarcia i cytatów na dashu postanowiłam, że wprowadzę na swojego bloga coś takiego jak... PROMPTS. :)  Za cholerę nie wiem, czy ma to jakieś odzwierciedlenie w języku polskim, ale głównie chodzi o to, że to wy decydujecie o czym mam pisać. Chcę powrócić do tego bloga, do tego co lubię i co zawsze mnie odstresowywało i potrzebuję waszej pomocy.

Ustalacie co ma się dziać w promptcie (jest to krótki, najczęściej jedno - do kilku-scenowych postów) i wybieracie sobie bohaterów, którzy mają tam uczesniczyć. Do wyboru macie postacie z "It makes me wanna fly" (LINK), czyli Harry, Cloudy, Leila, Liam, Niall, Justine, Zayn, Perrie, Danielle itd.

NIE BĘDĄ TO PROMPTY ZWIĄZANE Z FABUŁĄ, MACIE PEŁNĄ DOWOLNOŚĆ.

Prompt - Przykład.
Harry i Cloudy na randce w lodziarni, Harry brudzi sobie całą twarz.

Leila zdradza Liama z Zaynem, przyłapuje ich Niall. Liam wścieka się i rzuca ją/wybacza.

ale może być po prostu

Cloudy kupuje nową książkę w księgarni Louisa. Rozwiń.

Bohaterowie nie muszą być w swoim rzeczywistym wieku, mogą być nawet staruszkami. Rzecz może dziać się na Antarktydzie, w supermarkecie albo na szczycie Mount Everestu.

Możecie składać więcej niż jedną propozycję.
Propozycję proszę przesyłać tutaj: http://youaremysecondwind.tumblr.com/ask żeby nie było podglądania! :D

Akcja rusza od 1.12.2014r. Mam nadzieję, że będzie parę propozycji.

Ogłaszam grudzień promptowym miesiącem! Wszystkie dostarczone propozycję opublikuję do końca roku :)2 comments

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. http://www.rossnet.pl/1000wakacji/galeria Grudziądzka Dwudziestka Kopernika

    ReplyDelete